Wejherowo

PROFESJONALNE

Biuro projektowe Wejherowo

W naszej firmie projektowej specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Wykonujemy z sukcesem projekty domów i budynków użyteczności publicznej na obszarze całego województwa pomorskiego, skupiając się zwłaszcza na terenie Wejherowo. Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci, konstruktorzy i specjaliści branżowi. Świadczymy usługi na każdym etapie przygotowania formalności do rozpoczęcia inwestycji – od koncepcji, przez projektowanie, reprezentację w urzędach, aż do otrzymywania pozwolenia na budowę.

Wejherowo i okolice

Chcesz znaleźć sprawdzone biuro projektowe w okolicy Wejherowo i Wejherowo, Orle, Warszkowo, Gniewowo, Kniewo, Łężyce, Bieszkowice, Zbychowo, Gościcino, Gowino, Ustarbowo, Zamostne, Sopieszyno, Nowy Dwór Wejherowski, Reszki, Góra, Bolszewo?

Ekspresowe
zmiany projektowe

Dostosujemy projekt do Twoich potrzeb! Najczęstsze zmiany:

Sprawne
adaptacje projektów

Dysponujemy możliwościami pozwalającymi realizować ekspresowe adaptacje projektów przy zachowaniu ich bezbłędności, jakości, fachowości – oczywiście zawsze z pełnym zrozumieniem potrzeb inwestora.

Szybkie
pozwolenia na budowę

Na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania formalności do budowy domu

Projektowanie architektoniczne i konstrukcyjne

W naszej pracowni architektonicznej projektujemy wyjątkowe domy jednorodzinne, bliźniakowe i szeregowe, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych Klientów. Oferujemy również projekty rozbudowy, nadbudowy i przebudowy istniejących już obiektów. Nasze projekty to nie tylko budynki mieszkalne, ale także budynki użyteczności publicznej, biurowce oraz hale produkcyjne i magazyny.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem obiektów budowlanych, niezależnie od ich typu. Świadczymy usługi projektowania tradycyjnych budynków z wykorzystaniem cegieł, bloczków lub pustaków, jak również nowoczesnych, lekkich konstrukcji stalowych i drewnianych. W ramach naszej oferty projektujemy posadowienia, fundamenty, stropy, ściany nośne, więźby dachowe i wiele innych elementów niezbędnych do kompleksowej realizacji inwestycji.

Pozwolenia na budowę

Jako firma zapewniamy klientom pełne wsparcie w procesie administracyjnym związanym z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy. Pełnimy rolę pełnomocnika inwestora wobec różnych urzędów i instytucji. Sporządzamy kompletny pakiet wymaganych dokumentów, uzyskujemy stosowne opinie i dokumentacje, składamy wniosek i reprezentujemy klienta przed organem administracji architektoniczno-budowlanej.

Projekty branżowe

Oferujemy kompleksową dokumentację projektową, która obejmuje wszystkie niezbędne branże, w tym architekturę, konstrukcję, instalacje (wod-kan, c.o., wentylacja, klimatyzacja, elektryka, teletechnika), drogi i zagospodarowanie terenu. Nasza firma współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branżowymi, by zapewnić najwyższą jakość usług.

Nasze biuro projektowe nieustannie zajmuje się realizacją projektów w Wejherowo, Wejherowo, Zamostne, Gniewowo, Sopieszyno, Kniewo, Reszki, Nowy Dwór Wejherowski, Ustarbowo, Zbychowo, Bieszkowice, Łężyce, Gościcino, Bolszewo, Góra, Warszkowo, Gowino, Orle.

Adaptacje gotowych projektów

Nasze możliwości technologiczne pozwalają na błyskawiczne dostosowanie projektów, przy zachowaniu ich dokładności oraz fachowej jakości, z pełnym zrozumieniem potrzeb inwestora.

Zmiany projektowe

Jeśli już masz gotowy projekt domu, pomożemy Ci w dostosowaniu go do indywidualnych wymagań działki budowlanej, na której chcesz go postawić. Najpopularniejsze modyfikacje obejmują: zmianę kąta nachylenia dachu, przeprojektowanie stropu, dodanie piwnicy, zmianę rozmiaru budynku, a także podniesienie ściany kolankowej. Wszystkie zmiany dokonujemy w sposób sprawny, bez wpływu negatywnego na spójność i poprawność dokumentacji projektowej.

Zakup projektów

Zapewniamy naszych klientów, że zakup wybranego projektu domu u polskiego biura projektowego lub partnera odbywa się u nas w najniższej cenie. Dysponujemy specjalnymi rabatami u projektantów z najwyższej półki, które przekazujemy naszym klientom. Wystawiamy faktury VAT do każdego zamówienia.

Geodezja i usługi pokrewne

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi geodezyjne, które są niezbędne w procesie budowlanym oraz dla potrzeb projektowych. W ramach naszych usług wykonujemy m.in. mapy do celów projektowych, wytyczenie budynku, inwentaryzację powykonawczą, podział nieruchomości, rozgraniczenie i wznowienie granic. Nasz zespół ekspertów jest w stanie zapewnić pomiar geodezyjny na każdym etapie inwestycji – od ustalenia granic działki, po ustalenie usytuowania obiektu i inwentaryzację powykonawczą.

Przygotowanie do budowy, Bezpłatna weryfikacja projektu

Zaufaj nam i pozwól odciążyć się od ciężaru przygotowywania dokumentacji projektowej, reprezentowania Cię w urzędach oraz uzyskiwania pozwolenia na budowę. Odpowiemy za ten proces w sposób sprawny i efektywny, co pozwoli Ci zyskać cenny czas oraz ochroni Twoje nerwy. Dysponujemy kompleksowymi zasobami, które pozwolą nam osiągnąć ten cel.

Na początku, dokładnie analizujemy projekt, by zweryfikować, czy jest zgodny z planem zagospodarowania przestrzennego i specyfiką danej działki budowlanej. W razie potrzeby, zaproponujemy odpowiednie zmiany lub pomożemy w wyborze lepszego projektu.

Nasza firma cieszy się liczną grupą zadowolonych klientów, w tym z gminy Wejherowo i z Wejherowo, Orle, Kniewo, Gościcino, Bieszkowice, Góra, Ustarbowo, Sopieszyno, Zamostne, Gniewowo, Gowino, Łężyce, Bolszewo, Nowy Dwór Wejherowski, Warszkowo, Zbychowo, Reszki.

Odpowiadamy błyskawicznie

Darmowa wycena