Choczewo – Geodeta

Kontakt i lokalizacja

Dane teleadresowe

Zadzwoń

+48 508 360 000
pn – pt: 08:00 – 17:00

Napisz do nas

biuro@KreslarniaProjekty.pl
lub skorzystaj z formularza

Lokalizacja

KREŚLARNIA & GEOCENTRUM Sp. z o.o.
Perłowa 2/3
84-242 Kębłowo

GEODEZJA
Kompleksowe usługi geodezyjne

Profesjonalne usługi geodezyjne - Choczewo

Dysponując zespołem doświadczonych inżynierów i akredytowanych geodetów, z dumą prezentujemy kompleksowy asortyment tradycyjnych rozwiązań geodezyjnych i inżynieryjnych. Naszą misją jest dostarczanie skutecznych i profesjonalnych rozwiązań dla każdego wyzwania. Zapewniamy, że niezależnie od skali problemu, posiadamy wiedzę i najnowocześniejsze instrumenty geodezyjne niezbędne do jego rozwiązania.

Masz trudności z kwestiami prawno-geodezyjnymi? Pozwól nam sobie pomóc! Zapewniamy, że korzystając z naszych usług, weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność za powierzone nam obowiązki.

Mapy do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Inwentaryzacje i pomiary powykonawcze

Podziały nieruchomości i wznowienia punktów granicznych

Geodezja Choczewo

Dziedzina geodezji koncentruje się na przeprowadzaniu dokładnych badań powierzchni Ziemi. Wyżej wymienione usługi geodezyjne to tylko kilka aspektów związanych z pracą naszych geodetów na terenie gminy Choczewo.

Geodeta jest akredytowanym ekspertem biegłym w dziedzinie geodezji. Posiada on niezbędną wiedzę i uprawnienia do wykonywania szerokiej gamy zadań geodezyjnych. Niektóre z obowiązków wykonywanych przez profesjonalistę w dziedzinie geodezji obejmują identyfikację granic nieruchomości, podział nieruchomości, zarządzanie inwentaryzacją, projektowanie map lub nadzorowanie inwestycji. 

Oferujemy szereg usług geodezyjnych spełniających różne wymagania. Usługi te obejmują mapy do celów projektowych, ortofotomapę, tyczenie budynków, podziały nieruchomości, wyznaczanie granic, numeryczne modele terenu, obsługę inwestycji, pomiary precyzyjne, pomiary przemieszczeń, pomiary powykonawcze, wytyczenia działek, aktualizację danych ewidencyjnych budynków, inwentaryzację powykonawczą obiektów budowlanych, aktualizację danych ewidencyjnych działek, opracowania mapowe, obliczenia objętości, niwelację precyzyjną oraz pomiary powierzchni lokali.

Nasza pracownia świadczy kompleksowy zakres usług geodezyjnych zgodnie z przyjętymi zasadami i profesjonalną wiedzą. Aby zapewnić dokładne pomiary, wykorzystujemy najwyższej klasy narzędzia i sprzęt geodezyjny renomowanych producentów. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie geodezji. Wybierając nasze studio, możesz mieć pewność, że otrzymasz najwyższej jakości pracę w przystępnej cenie i szybkim czasie realizacji.

W gminie Choczewo bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

Na tym terenie obsługujemy m.in.: Choczewo, Starbienino, Kierzkowo, Borkowo Lęborskie, Kopalino, Gościęcino, Lubiatowo, Ciekocino, Zwartówko, Słajkowo, Słajszewo, Sasino

Odpowiadamy błyskawicznie

Darmowa wycena